Targalt toimiv tervik

LukuExperdi samm tulevikku – Head Solutions

Hea sõber, klient ja koostööpartner!

LukuExpert on saanud 30 aastaseks. Vaadates ajas tagasi, võib meie teekonna kolmeks jagada. Esimesed 2 osa jäävad minevikku:

  • 1992 aastal asutati Arafea AS, mis tegutses Luku- ja võtmeäri nime all
  • 1999 aastal sai Luku- ja võtmeärist LukuExpert

Kolmas samm on otse tulevikku

LukuExpert on 30 tegutsemisaasta jooksul uute toodete ja teenustega oma nimest välja kasvanud. Sellest lähtuvalt 20. oktoobrist jätkab Luku-Expert OÜ tegevust Head Solutions Group OÜ nime all. Muutub ka brändi nimi, aga kauplused jätkavad tegevust endiselt LukuExperdi kaubamärgi all.

 

 

Head Solutions on targalt toimiv tervik, mis ühendab LukuExperdist 30 aastaga välja kasvanud valdkonnad:

  • lukud ja läbipääsulahendused
  • elektriautode laadimine
  • kaasaegne hoonehaldus

Lisaks tänastele LukuExperdi poolt pakutavatele luku- ja läbipääsulahendustele saate meilt küsida ka elektriauto laadimislahendusi ning tulevikus järjest uusi, meie poolt arendatavaid teenuseid hoone efektiivsemaks haldamiseks. See kõik üheskoos moodustab targalt toimiva terviku.

 

Toimetame uues asukohas

Meil on hea meel teatada, et alates 10.10.2022 toimetame ärimüügi, paigalduse, hoolduse ning uue laoga Priisle Äripargis, Priisle tee 10.

Maja ees on lahedalt kohti parkimiseks ja seal saavad kerge vaevaga manööverdada ka suuremad autod. Tartu mnt 74 hoovis oli manööverdamine kohati suur väljakutse ka Tänaku klassist roolikeerajale.

Uude lattu mahuvad lahedasti ära kogu meie aastatega 4x kasvanud kaubakogused ja meie tublid töötajad saavad tooted riiulitelt senisest veelgi kiiremini kätte.

LukuExpert kauplused

Kuigi brändinimi muutub, jätkavad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis asuvad LukuExperdi kauplused sama nime all ka edaspidi.

Kohtumiseni,
Head Solutions meeskond

  • Ettevõttest