Pakendjäätmed on:
tühjad piimatoodete- ja mahlapakid, konservikarbid, purgid, kaaned ja korgid, kilekotid ja pakkekile, šampoonipudelid, tühjad tuubid, pandimärgita pudelid, tühjad kodukeemia pudelid ja purgid. Kemikaale sisaldava pakendi puhul tuleks pakend kindlasti puhastada täielikult kemikaalist. Tavapakendi puhul piisab loputamisest, kuid ei pea piinlikult puhtaks pesema. Piimapakid ning muud seda võimaldavad pakendid tuleb enne konteinerisse viskamist kokku pressida.
Paberijäätmete alla kuuluvad:
ajalehed, ajakirjad, reklaamtrükised, joonistuspaber, ümbrikud, kaanteta raamatud ning puhas paber ja papp. Paberjäätmete hulka ei tohi panna kommipabereid, toidu- või joogipakendeid, majapidamispaberit ja pabertaskurätte, küpsetuspaberit, kasutatud pabernõusid, fooliumi ja kopeerpaberit. Nimetatud jäätmed tuleb koguda vastavalt pakendite või segaolmejäätmete konteinerisse.
Segaolmejäätmed on:
liigiti kogumisest üle jäänud olmejäätmed või nende sortimisjääk. Meie kontoris on segaolmejäätmed näiteks toidujäätmed, tühjad/katkised pastapliiatsid, kirjaklambrid, hõõgniidiga lambipirnid, kasutatud pabernõud, peegli- ja klaasikillud, katkised nõud (taldrikud jne), jms. Olmejäätmete hulka ei sobi ohtlikud jäätmed ning elektroonika. Kui Sul tekib prügi, mida ei oska pakendiks või paberiks liigitada, viska see olmejäätmete konteinerisse.