Teisest dimensioonist läbipääsulahendused

Kui veel hiljuti võistlesid ettevõtted selle nimel, kes suudab inimkonnale uue vajaduse välja mõelda (ning seda siis rahuldama asuda), siis nüüd oleme jõudnud võimatuna tunduvate lahenduste väljamõtlemise ajastusse.

LukuExpert kaupluste blogi

Turvalise, energiatõhusa ja kvaliteetse elukeskkonna teenused.

 • LukuExpert kauplused
 • Mobiilsus
 • Lukud ja läbipääsulahendused

21. sajandi ärihoone – klientidele avatud ja lihtne kasutada, kuid samas üliturvaline.

Kaasaegse äri eesmärgid on viimasel ajal kõvasti muutunud. Head ideed saavad sündida vaid keskkonnas, mis neid ideid tekitada aitab. Ja siin tuleb mängu lahendused, mida Head Solutions pakub.

Moodne ärikeskkond on nagu ülikond - see peab sulle ideaalselt sobima!

Kaks hoonet pole kunagi ühesugused, ärihooned seda vähem. Kõik sõltub sinu tegevusvaldkonnast ja inimestest, kellega koos oma visiooni ellu viid. Pankadest hotellideni, vanglatest ladude ja kasvuhooneteni – iga ehitis seisab silmitsi ainulaadsete väljakutsetega.

Kuidas nende väljakutsetega hakkama saada?

Üks võimalus on käed üles tõsta ja keskmise ning keskpärase lahendusega leppida. Teine võimlaus on luua töökeskkond, mis vastab sajaprotsendiliselt sinu äri omapäradele.

Head Solutions on Eesti kõige pikema kogemusega tiim, mis läheneb lukkudele ja läbipääsusüsteemidele nagu rätsep ülikonnale – iga detail on sinu ja sinu äri nägu. Me kanname edasi LukuExperdi 30 aastast kogemust.

 • Juhtmevabadus on palju enamat kui natuke vähem juhtmeid

  LukuExpert pakub laia valikut läbipääsulahendusi, mida saab paigaldada tülika juhtmestikuta. Näiteks on ASSA ABLOY valikus ohtralt juhtmevabu läbipääsulahendusi, mille paigaldamisel on just Lukuexperdil kõige rohkem kogemusi.

  Moodsad ärihooned ei pääse elektroonilise läbipääsukontrollita. See kindlustab ruumid ning aitab inimestel ohutult ja tõhusalt hoones liikuda. Meie juhtmeta läbipääsulahendused võivad täiendada olemasolevat infrastruktuuri või luua täiesti uue läbipääsusüsteemi – pole vahet, kas tegu on uue või renoveeritava hoonega.

 • Ka vanematesse ja renoveeritavatesse ja ärihoonetesse on tarku läbipääsusüsteeme lihtne paigaldada.

  Meie valikus on nii programmeeritav võtmepõhine elektrooniline läbipääsukontroll, nutitelefoni salvestatud kiipkaartide ja mobiilivõtmetega töötavad süsteemid. Akutoitel toimivate lahendustega saab kaitsta nii hooneid, kappe, väravad, lifte ja nii edasi.

 • Nutikad süsteemid aitavad tagada turvalisuse ja kokku hoida energiat

  • Halda liikumiste logisid ja ülevaateid hallata
  • Oma ülevaatliku tööajaarvestust
  • Enneta pahatahtlikke tegevusi
  • Tee muudatusi distantsilt

Millises seisus on sinu töökeskkond?

Kas sellises, kus ideed vohavad ning äri õitseb? Või on sinu ärihoone küll peaaegu turvaline, ent ei arvetsa su ettevõtte spetsiifikat ja tekitab  seetõttu pidevaid probleeme?

Head Solutions on Eesti esimene volitatud Abloy esindaja aastast 1995 ja meie aastatepikkune kogemus aitab meil pakkuda lahendusi, mis rahuldavad just sinu vajadused, ükskõik kui erilised need ka poleks.

Võta ühendust meie hulgi- või projektimeeskonnaga ja muuda oma ärikeskkond kohaks, kus töö tegemine on mugav ja insipreeriv!

 • LukuExpert kauplused
 • Mobiilsus
 • Lukud ja läbipääsulahendused

Head Solutions

Tel: +372 641 0610
info@headsolutions.ee

Priisle tee 10 #6
13914 Tallinn, Estonia

Head Solutions Group OÜ
KMK: EE100054150
Reg: 10407435

SEB: EE411010022003754004
SWIFT: EEUHEE2X
Luminor: EE021700017003601842
SWIFT: RIKOEE22

või
Vali, mis teemal soovid meiega suhelda. Kui jätad valimata, läheb kiri administratsiooni üldmailile ning saadetakse õigesse kohta edasi. Lihtsalt võib minna veidi rohekem aega.
Hidden
Drop files here or
Max. file size: 2 GB.
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.