Tark ja turvaline Yale Doorman

Elu on täis paradokse ja üks on see, et kuigi vargad muutuvad aastatega üha osavamaks, lähevad ka lukud järjest targemaks ja kindlamaks.

LukuExpert kaupluste blogi

Turvalise, energiatõhusa ja kvaliteetse elukeskkonna teenused.

 • LukuExpert kauplused
 • Mobiilsus
 • Lukud ja läbipääsulahendused

Jah, lukud lähevad järjest targemaks ja kindlamaks. Lisaks muutuvad ukselukud aina nägusamaks. Ehk siis valitseb sissepääsude maailmas umbes sama loogika kui tantsupõrandal: mida ilusam naine või mees, seda raskemini ligipääsetav.

Parim näide targast, turvalisest ja ilusast ukselukust on Yale Doorman L3. See nutilukk avaneb koodi, kiibi või mobiiliga ning kuulub maailma kõige raskemini lahtimuugitavate lukkude hulka – põhjuseks digitaalse krüpteerimise ja tugeva mehaanika võitmatu kombinatsioon.

Öeldakse, et parim fotoaparaat on see, mis sul kaasas on. Ehk nutitelefon. Sama kehtib tänu Yale Access rakendusele ka võtmete kohta ja nüüd võib rahulikult väita, et ka neid funktsioone täidab kõige paremini ja mugavamalt just telefon, milleta tänapäeval enam keegi kodust ei lahku.

 • Pole võtit, pole probleemi.

  Las maailm tiirleb luku, mitte võtmete ümber. Kasuta nutiluku võlusid – ava uksed kaugelt või lähedalt, anna ajutine või jääv ligipääs ning ole igal hetkel kindel, et uks sai ikka lukku. Igatahes võtmete kaotamine ega koju unustamine ei ole nutilukuga enam probleem.

  Osta e-poest

Esimese võimaluse puhul tasub kiip parima turvalisuse tagamiseks koodiga ühendada ning pealegi on kadunud kiipi lukust väga lihtne „eemaldada”.

Teine võimalus ehk kood annab kasutajale teistmoodi kontrolli oma kodu üle: tekita igale pereliikmele oma kood ja nii tead alati, kes millal koju tuleb. Lisaks võimaldab kood luua piiratud ajaga sissepääsuõigusi – näiteks kullerile või koristajale korterisse sisenemiseks.

Yale Doorman L3 töötab ka uksekellana ja see on nutilukkude maailmas täiesti uus asi. Hüvasti inetud ja koridori üldilmet rikkuvad uksekellad, nüüd tuleb külalisel vaid ukselukku puudutada ja moodne helin annab tema saabumisest sulle märku mobiilile.

Iga uks – olgu kodus või kontoris – on ehitatud kindlatel eesmärkidel ja peamine neist on kõrvaliste isikute eemalehoidmine. Yale Doorman L3 muudab su ukse avatavaks vaid neile, keda sa teisel pool ust tõesti näha tahad ja loodad. Kõik ülejäänud – eriti muidugi vargad – peavad aga muid uksi proovima.

 • LukuExpert kauplused
 • Mobiilsus
 • Lukud ja läbipääsulahendused

Head Solutions

Tel: +372 641 0610
info@headsolutions.ee

Priisle tee 10 #6
13914 Tallinn, Estonia

Head Solutions Group OÜ
KMK: EE100054150
Reg: 10407435

SEB: EE411010022003754004
SWIFT: EEUHEE2X
Luminor: EE021700017003601842
SWIFT: RIKOEE22

või
Vali, mis teemal soovid meiega suhelda. Kui jätad valimata, läheb kiri administratsiooni üldmailile ning saadetakse õigesse kohta edasi. Lihtsalt võib minna veidi rohekem aega.
Hidden
Drop files here or
Max. file size: 2 GB.
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.