tesla-x-vonk-ev

Silmapaistev hotell

Kinnisvaraarendaja ja hilisema korteriühistu või haldusettevõtte seisukohast on oluline, et laadimisvalmidus ei rajataks hoonete kõrvale miinimumnõuetest lähtuvalt, vaid ettevaatavalt ja targalt.

Head e-mobiilsus blogi

Häid ja nutikaid soovitusi laadimislahenduste, elektriautode ja EV maailma kohta

 • LukuExpert kauplused
 • Mobiilsus
 • Lukud ja läbipääsulahendused

Sellest, mis seisab sinu tee peal ees, saab sinu tee.

Marcus Aurelius ütles kunagi kuldsed sõnad: „Sellest, mis seisab sinu tee peal ees, saab sinu tee.” Ja täpselt see juhtuski –turismiettevõtjad võinuks pandeemia saabudes pillid nuttes kokku pakkida, kuid enamik asus uusi ja nutikaid lahendusi välja mõtlema.

Koroona saadakse ühel hetkel lõplikult kontrolli alla, uued ja nutikad lahendused ei kao aga kuhugi. Edukad on need ettevõtjad, kes seda juba täna mõistavad. Turismisektoris on nupukust seda enam vaja, et konkurents on siin halastamatu, eriti pandeemiajärgses maailmas.

 • tesla-x-vonk-ev

  Mis sa arvad, mitu majutuskohta Tallinnas täna elektriauto laadimise võimalust pakub?

  8. Kaheksa asutust mitmesajast. Uskumatu.

Kui oled hotellipidaja või turismiettevõtja, siis siin on sinu võimalus! Võimalus olla eriline, võimalus olla teistest ees, võimalus paeluda keskmisest jõukamat klienti. Varusta oma ettevõte (hotell, spaa vmt) elektriautode laadijatega ning paneme pea panti, et juba lähiaastate perspektiivis tänad taevast, et selle otsuse täna langetasid.

 • Saad eelise konkurentide ees. 2021. aasta novembris olid Eestis registreeritud autodest 7% elektrilised.
 • Elektriauto omanik valib aga teenusepakkujaid ja peatuspaikasid selle järgi, kus tal on võimalik oma autot laadida.
 • Täna on vabasid ampreid lihtne saada. Peagi jõuab kätte aeg, mil nende kasutus on suurenenud ning kes ees, see võidumees. Jämedam peakaabel on juba kallim!
 • Elektriauto laadija maja ees on rohelise mõtteviisi visiitkaart. See saab tarbijatele ja partneritele iga päevaga aina olulisemaks.

Üks on selge: elektriautode laadimiskohtadest ei pääse ükski turismiettevõte. Meiega koostöös saad endale uue ja moodsa teenuse ning rahuloleva ja keskmisest jõukama kliendi. Mis aga sama tähtis – omandad visiitkaardi, mis sind kui roheliselt mõtlevat ettevõtjat tervele maailmale tutvustab!

Võta meiega ühendust, vaatame su vajadustele otsa ning teeme su hotelli, spaa või puhkekeskuse veelgi mõnusamaks ja kliendisõbralikumaks!

 • LukuExpert kauplused
 • Mobiilsus
 • Lukud ja läbipääsulahendused

Head Solutions

Tel: +372 641 0610
info@headsolutions.ee

Priisle tee 10 #6
13914 Tallinn, Estonia

Head Solutions Group OÜ
KMK: EE100054150
Reg: 10407435

SEB: EE411010022003754004
SWIFT: EEUHEE2X
Luminor: EE021700017003601842
SWIFT: RIKOEE22

või
Vali, mis teemal soovid meiega suhelda. Kui jätad valimata, läheb kiri administratsiooni üldmailile ning saadetakse õigesse kohta edasi. Lihtsalt võib minna veidi rohekem aega.
Hidden
Drop files here or
Max. file size: 2 GB.
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.